Instalacje sanitarne

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie wszystkich typów instalacji sanitarnych. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona inwestorów, począwszy od klientów indywidualnych, a skończywszy na dużych inwestycjach.

Nasza oferta to kompleksowa obsługa klientów od doradztwa technicznego poprzez projektowanie do realizacji robót z zakresu całej branży instalacji sanitarnych.

Zakres naszych usług:

  • instalacje wodno – kanalizacyjne, w tym instalacje odzysku tzw. “woda szara”
  • wentylacje z rekuperacją
  • klimatyzacje
  • instalacje grzewcze min. gazowe
  • instalacje po stronie odbioru energii cieplnej (nagrzewnice wentylacyjne, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie grzejnikowe)
  • instalacje chłodzenia pasywnego

Instalacje z OZE

Dzięki współpracy z Politechniką Krakowską, wieloletniemu doświadczeniu oraz obserwacji własnych badań możemy zaoferować naszym klientom usługi i produkty o najwyższej jakości popartej odpowiednią dokumentacją.
Odnawialne Źródła Energii (OZE) to źródła wykorzystujące w procesie przetwarzania min. energię promieniowania słonecznego, wiatru, geotermalną czy biomasy.

Oferuje naszym klientom usługi z zakresu projektowania, dystrybucji oraz montażu urządzeń wykorzystujących energie odnawialną.

Od wielu lat wykonujemy instalacje OZE, w tym min:
instalacje grzewcze oraz c.w.u. z kolektorami słonecznymi
instalacje grzewcze oraz c.w.u z pompami ciepła

Ponadto posiadamy również doświadczenie w montażu instalacji hybrydowych z odnawialnymi źródłami energii, tzw. systemy zintegrowane.

Zobacz nasze realizacje