AGA-Bauservice na targach „Majówka z pracą”

AGA-Bauservice na targach „Majówka z pracą”.

Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie jak również firma AGA-Bauservice serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na targi pracy „Majówka z pracą”, które odbędą się 12 maja 2016 r. (czwartek) w godz. 10 – 14 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do uczestnictwa we wspólnej inicjatywie służącej zapoznaniu się z aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy. Targi pracy skierowane są w szczególności do osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem swojej drogi zawodowej.
Uczestnictwo w targach to doskonała okazja do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Kontaktieren sie uns!

Wenn Sie unverbindlich eine Kostenlose Beratung wünschen, rufen Sie uns an oder füllen Sie das untenstehende Formular aus und wir werden uns mit Ihnen in Verbindung setzen.